Головна » Статті » Учням

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти

ДОДАТОК 2

до наказу №70 від 28.08.20р.

Малинської ЗОШ І-ІІІ ст. №6

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти

1. Учасники освітнього процесу у разі виявлення ознак чи факторів, що можуть вказувати на насильство, булінг, жорстоке поводження з дитиною/працівником  закладу освіти або ризики щодо їх виникнення стосовно дитини/працівника школи, можуть подати письмову заяву (конфіденційність гарантується) на ім’я директора школи. Заява подається відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
  2. Директор  закладу освіти не пізніше ніж упродовж трьох робочих днів з дня отримання заяви скликає засідання Комісії з розгляду випадку булінгу (цькування).
  3. Комісія у своїй діяльності керується законодавством України та іншими нормативними документами і актами.
  4. Комісія упродовж 10-ти робочих днів з дати прийняття заяви проводить розслідування, з’ясовує всі обставини та за результатами розслідування приймає відповідне рішення та рекомендації.
  5. Рішення Комісії приймаються більшістю її членів та реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.
  6. Якщо випадок цькування був одноразовим, питання з налагодження мікроклімату в дитячому середовищі та розв’язання конфлікту вирішується у межах школи учасниками освітнього процесу.
  7. У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою, про що керівник установи має повідомити постраждалого.
  8. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор школи повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей.
Категорія: Учням | Додав: Vidish (16.09.2020) | Автор: апрп E
Переглядів: 149 | Рейтинг: 0.0/0