Велика Сонячна Рада

Девіз:

Над усім на світі злом здобудем перемогу:

сонячні зайчики завжди прийдуть на допомогу

Голова Великої Сонячної Ради

• Мала Сонячна Рада 2А класу
  • Мала Сонячна Рада 2Б класу
  • Мала Сонячна Рада 3 класу
  • Мала Сонячна Рада 4 класу

На початку подорожі кожен клас отримує обличчя хлопчика Веснянки (головного героя твору В.Нестайка "В країні Сонячних Зайчиків"), на яке під час подорожі за кожне вибороне 1-ше місце наклеюється золота веснянка, за 2-ге - срібна, а за 3-тє - коричнева. Золотою веснянкою нагороджуються також будь-які добрі справи дітей.

Подорож Країною Сонячних Зайчиків здійснюється в три етапи:

І - ПІДГОТОВЧИЙ (знайомство з книгою В.Нестайка "В Країні Сонячних Зайчиків"; вибір квітів-символів, вивчення девізу, пісні; конкурс малюнків "Країна Сонячних Зайчиків нашими очима", конкурс віршів та загадок про Країну Сонячних Зайчиків - цей етап завершується в жовтні).

ІІ - ОСНОВНИЙ - власне подорож Країною Сонячних Зайчиків

ІІІ - ПІДСУМКОВИЙ - нагородження класу-переможця священною квіткою сонячних зайчиків - соняшником (проводиться в кінці травня).

Квіти-символи кожного класу та обличчя Веснянки вивішується в класних куточках. Кожен виховний захід починається з девізу та пісні.

Завдання програми "Подорожі по Країні Сонячних Зайчиків".

1. Вивчення природи рідного краю.
  2. Виховання естетичних смаків.
  3. Вивчення правил етикету.
  4. Профілактика дитячих інфекційних захворювань.
  5. Особиста гігієна.
  6. Профілактика шкідливих звичок.
  7. Вивчення та інсценізація казок, які пропагують дотримання правил етикету та дисципліни.
  8. Розвиток творчих здібностей.
  9. Пропаганда здорового способу життя.
  10. Ознайомлення з різними видами спорту.
  11. Вивчення державної символіки України, її основних законів.

Категорія: Батькам | Додав: Vidish (01.10.2015) | Автор: країна E
Переглядів: 457 | Рейтинг: 0.0/0