Нічого нового... Режим!

Деякі батьки можуть скептично посміхнутися: «Подумаєш, режим! Чи так це важливо — дотримува­тися його?».

Так! Двох думок тут бути не може. У житті першокласника режим дня набуває особливого значення. Спро­бую переконати вас у цьому.

Початок занять у школі, як пра­вило, о 8 годині ЗО хвилин. Отже, потрібно так розрахувати ранковий час, щоб вистачило на все: ліжко за­стелити, зарядку зробити, себе упо­рядкувати, поснідати. І, головне, заздалегідь, без поспіху вийти з бу­динку. Тоді й друзів у дворі поче­кати можна, і до школи не бігти, а йти спокійно.

О котрій потрібно вставати ма­ленькому школяру? Імовірно, не пізніше сьомої А тепер пересуньте «відбій» так, щоб до підйому було не менше ніж десять-одинадцять годин (саме стільки часу необхідно спати в семирічному віці). І неодмінно про­стежте, щоб щовечора дитина заси­нала у той самий час.

Спершу— сон. Потрібно рано вставати, а отже, не пізно лягати, інакше накопичується хронічне не­досипання. Адже денний сон, такий звичний у дитячому садку, як прави­ло, відміняється.

' Якщо не подбати, щоб дитина могла спати потрібну кількість го­дин, у неї поступово почне нако­пичуватися млявість, дратівливість, вона стане погано міркувати, не зможе зосередитися на інтелекту­альних завданнях. Атмосфера вдо­ма матиме напружений характер, а недосипання маленького учня ста­не нормою.

Категорія: Батькам | Додав: R1ckardo (15.11.2013) | Автор: R1ckardo E
Переглядів: 425 | Рейтинг: 0.0/0