Головна » 2015 » Квітень » 2 » ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ
ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

02.04.2015

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

2 квітня вперше на базі нашої школи пройшли змагання з настільного тенісу. В них брали участь найсильніші тенісисти шкіл міста Малина. Впродовж змагань у спортивному залі вирували пристрасті, відчувалася напруга між суперниками та й не диво, адже кожен учасник хотів продемонструвати свою майстерність та фізичну підготовку.

Честь нашої школи захищали Руденко Д.(11 клас), Богданов А.(10 клас) та Андрійчук Д. (9 клас). Учні доклали всіх зусиль на шляху до перемоги, але цього разу, на жаль, фортуна їм не посміхнулася. І місце зайняла ЗОШ І-ІІІст. №2, ІІ місце - ЗОШ І-ІІІ ст. №3 і ІІІ командне місце зайняла ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

І хоча ми не здобули призових місць, проте задоволення від гри, від самої товариської атмосфери, яка панувала в залі,  отримали як учасники змагань, так і вболівальники.

Переглядів: 359 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0