Головна » 2015 » Травень » 26 » ЗМАГАННЯ З ТУРИЗМУ
ЗМАГАННЯ З ТУРИЗМУ
           25.05.2015
           ЗМАГАННЯ З ТУРИЗМУ
      22–23 травня 2015 року на території лісового масиву поблизу Малина відбулись змаганнях з техніки пішохідного туризму серед загальноосвітніх шкіл.
        Збірну команду Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 представляли учасники гуртка „Пішохідний туризм” (керівник В.А.Лобанов): Богданов Андрій, Горленко Олена, Куцик Маріанна, Осадчий Владислав, Шиян Ярослав, Богданова Любов, Огороднік Дарина, Іржицький Євгеній, Хиля Марина.
     Змагання проводилися на командних дистанціях «Спортивне орієнтування», «Смуга перешкод». До участі допускались команди, які складалися  з 4 учасників (з них -  2 дівчини), що пройшли належне тренування та мали достатню фізичну й технічну підготовку.
      У підсумку наша школа здобула IV місце. В індивідуальних заліках гуртківці здобули:
ІІ місце зі спортивного орієнтування – Огороднік Дарина.
ІІІ місце з техніки пішохідного туризму - Богданов Андрій, Горленко Олена, Куцик Маріанна, Осадчий Владислав.
ІІІ місце в конкурсі художньої самодіяльності – команда загальноосвітньої школи No6.
Переглядів: 377 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0