Головна » 2015 » Вересень » 11 » ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА 2015 РОКУ ВІДБУЛИСЯ!
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА 2015 РОКУ ВІДБУЛИСЯ!

11.09.2015

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА 2015 РОКУ ВІДБУЛИСЯ!

Сьогодні у нашій школі відбулася значуща подія для кожного із членів великої шкільної родини, адже саме цього дня відбулися традиційні вибори президента Учнівської Республіки. Шкільна бібліотека тимчасово перетворилась на виборчу дільницю, до якої кожної перерви сходилися учні та вчителі, аби підтримати свого кандидата.

Позаду залишилася  напружена передвиборча кампанія. Цього року конкурентна боротьба була досить напруженою. Визначитися виборцям було непросто, бо кожен кандидат мав свою достойну змістовну програму. Напередодні голосування всі кандидати на цю високу посаду зустрілися зі своїми виборцями і кожен представив свою програму, своє бачення того, як житиме Учнівська Республіка в 2015-2016 навчальному році. Кожен бажаючий мав змогу поставити свої запитання до кандидатів. А претендентами на посаду президента цьогоріч були: Ігнатенко Євгенія, Сотніченко Наталія, Черняк Дмитро,  Олексієнко Богдан (учні 9 класу), десятикласниця Пампура Анна та Осадчий Владислав (11 клас).

Наприкінці дня Голова лічильної комісії в присутності всіх членів комісії та педагога-організатора  підрахували голоси і склали протокол. Більшістю голосів на посаду президента Учнівської Республіки обрано Олексієнка Богдана, учня 9-го класу. Щиро вітаємо переможця і бажаємо бути достойним цього високого звання та виправдати довіру своїх виборців.

Переглядів: 297 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0