Головна » 2014 » Травень » 30 » УРА! КАНІКУЛИ!
УРА! КАНІКУЛИ!

30.05.2014

УРА! КАНІКУЛИ!

Протягом року ми сумлінно працювали, наполегливо вчилися, підкоряли спортивні вершини, дивували своєю творчістю, крок за кроком йшли до фіналу, тому й заслужили на щирі слова вітання від директора школи, представників міської ради та відділу освіти, а відмінники винагороду від Голови правління ПАТ “Малинський каменедробильний завод“ Аннєнкова Ю.С. І коли усі раділи початку таких довгоочікуваних канікул, одинадцятикласниці з сумом усвідомлювали, що це справді-таки останній шкільний дзвоник у їхньому житті, що попереду сходинка у самостійне життя, де більшість проблем доведеться вирішувати без будь-чиєї допомоги. Тож нехай нашим випускницях щастить завжди й у всьому.

Переглядів: 375 | Додав: R1ckardo | Рейтинг: 0.0/0