Головна » 2015 » Червень » 5 » ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ
ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ

04.06.2015

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ

03 червня в  нашій школі відбувся традиційний туристичний зліт, учасниками якого були учні 5-10 класів.

Мальовничі краєвиди нашого Городища,  які милували око та повітря, що п’янило ароматом акацій, трав і польових квітів – все це справляло незабутнє враження на туристів.

Окрім цього, відпочинок на природі був веселий та змістовний. Між класами пройшли  змагання за такими напрямками: представлення команди, туристична естафета та конкурс  на приготування кращої ухи.

Всі, без винятку, учні були задіяні: хто долав перешкоди, проходячи дистанцію, хто складав девіз і художній номер команди, а хто був кухарем. І дарма, що не всі стали переможцями, але гарний настрій та позитивні емоції отримали всі учні та вчителі, котрі були на туристичному зльоті поряд зі своїми вихованцями.

Призові місця цього разу розподілились наступним чином:

перше місце посіли учні 6 класу, на другому місці десятикласники і третє місце вибороли наймолодші учасники – учні 5 класу.

Фото ви можете переглянути у розділі фотографії, або за цим посиланням.
Переглядів: 442 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0