Головна » 2017 » Березень » 30 » ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ
ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ

30.03.2017

ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ

Традиційно навесні вся наша шкільна родина, озброївшись лопатами, віниками та мішками для сміття, дружно з ентузіазмом прибирають прилеглу до школи територію.

Ось і вчора у єдиному пориві вчителі та учні на чолі з директором школи плідно й сумлінно трудилися аби навкруги навчального закладу було чисто й затишно, аби замість поліетиленових пакетів, обгорток від цукерок, недопалків та іншого сміття, що лишають на своєму шляху несвідомі мешканці мікрорайону, милували око зелена травичка та польові квіти.

Велика подяка всім, хто трудився, не шкодуючи сил, щоб звільнити від бруду і сміття хоча б цей невеличкий клаптик нашого рідного міста.

Переглядів: 333 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 5.0/1