Головна » 2017 » Березень » 30 » ТЕНІСНИЙ ТУРНІР
ТЕНІСНИЙ ТУРНІР

30.03.2017

ТЕНІСНИЙ ТУРНІР

Сьогодні, вже котрий рік поспіль, наша школа гостинно зустріла найсильніших спортсменів-тенісистів з міських шкіл, котрі боролись за звання першої ракетки.

Хвилювання, нервова напруга, жага до перемоги, підтримка вболівальників та спортивні пристрасті переповнювали зал нашого навчального закладу. Не зважаючи на те, що кожен учасник відчував у собі дух суперництва, все ж таки атмосфера була доброзичлива, можна навіть сказати – дружня.

Командні місця розподілилися наступним чином: перемогу здобула команда школи №2, другу сходинку п’єдесталу зайняла школа №4 і господарі змагання, тобто ми, на ІІІ місці.

Особливі слова вітань хочеться надіслати на адресу учениці 8 класу Богдановій Любові. Вона сьогодні була найкращою серед дівчат-тенісистокі здобула перемогу в особистому заліку.

Вітаємо всіх учасників і чекаємо найсильніших у наступному році.

Переглядів: 283 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 5.0/1