Головна » 2015 » Квітень » 23 » “ТАЛАНТИ ТВОЇ, МАЛИНЕ!”
“ТАЛАНТИ ТВОЇ, МАЛИНЕ!”

22.04.2015

“ТАЛАНТИ ТВОЇ, МАЛИНЕ!”

Щедра талантами наша поліська земля, і міський огляд художньої самодіяльності “Таланти твої, Малине!”, який щорічно проходить навесні, — яскравий доказ тому. Цьогоріч заключний гала-концерт відбувся в районному будинку культури 21.04.15, учасниками стали учні п’яти міських загальноосвітніх шкіл та дитячі хореографічні колективи ЦДТЮТ.

У залі панувала особлива аура, присутні відчували себе єдиною родиною, бо звучали вірші та пісні про Україну, рідний край, дорогу серцю землю батьків і прадідів; ожили оспівані в народних піснях безмежні степи, зелені ліси й долини.

Стати учасниками концерту випала честь кращим вокалістам нашої школи Богдановій Любові (6 клас) та Черняку Дмитру (8 клас), які були нагороджені Дипломами І ступеня. У вокальному жанрі  також Дипломи І ступеня отримали  вокальна група 9-11класів (Ткач Анастасія (9 клас), Гуменюк Ірина (11 клас), Руденко Дарина (11 клас)) та Диплом ІІ ступеня — тріо 6 класу (Богданова Любов, Скуміна Олена, Тищенко Тетяна).

Родзинкою концерту був виступ театральної трупи учнів 10 класу у складі   Осадчого Владислава, Гриневич Іванни, Горленко Олени та Кренти Тетяни. Під час виконання ними уривку з твору Лесі Українки “Бояриня” в залі запанувала особлива тиша і у багатьох на очах з’явилися сльози, а це  ознака того, що акторські здібності наших виконавців нікого не залишили байдужим. Взагалі, варто підкреслити, що наші декламатори зайняли в цьому році весь п'єдестал. Дипломами І ступеня нагороджені творчий колектив 10 класу; дівчата (Гуменюк Ірина (11 клас), Гриневич Іванна (10 клас), Горленко Олена (10 клас));   творчий колектив хлопців 7-11класів (Мельниченко Іван (7 клас), Олексієнко Богдан (8 клас), Андрійчук Дмитро (9 клас), Осадчий Владислав (10 клас), Селех Дмитро (11 клас); Мельниченко Іван (7 клас).

Дипломом ІІ ступеня у номінації “Декламатори” нагороджена Хиля Марина (7 клас) і Дипломами ІІІ ступеня — Богданова Любов (6 клас) та Хандрика Ірина (2 клас).

Вітаємо всіх переможців, бажаємо нових досягнень та нагород.

І наостанок хочеться наголосити на ще одному позитивному моменті, котрим ми можемо пишатися. Під час концерту за ініціативи представників нашої Учнівської Республіки було проведено благодійну акцію, під час якої всі небайдужі кидали гроші в скриньку. У результаті було зібрано 1416 гривень. Ці  кошти будуть передані пораненому бійцю АТО Олексію Кондратенку.

Дякуємо всім, хто підтримав нашу пропозицію і не стояв осторонь цієї благородної справи.

Переглядів: 383 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0