Головна » 2015 » Квітень » 27 » “СВЯТО ЧИСТОЇ КРИНИЦІ”
“СВЯТО ЧИСТОЇ КРИНИЦІ”

24.04.2015

“СВЯТО ЧИСТОЇ КРИНИЦІ”

24 квітня класний керівник 2 класу Зеленко Наталія Миколаївна провела виховний захід “Свято чистої криниці”. Тематика не випадкова, адже саме протягом квітня у школі проходить місячник екологічного виховання, метою якого є формування ціннісного ставлення у школярів до природи.

Святково одягнені учні, прикрашена дитячими малюнками класна кімната — все  створювало святкову затишну атмосферу. Присутні мали змогу почути багато цікавої корисної інформації, активними шукачами якої були не тільки вчителька, а самі другокласники. Діти, поділені на команди “Дощик” і “Весна”,  готували змістовні повідомлення для всього класу про те, як шукали воду наші предки, як оздоблювали криниці, про цінність води для людини. З вуст дітей лунали легенди про журавля, калину, воду.  Наприкінці свята учні всі разом виконали пісню про рідний мальовничий край.

Сподіваємось, що після такого заходу кожен присутній на святі школяр стане природі вірним другом.

Переглядів: 453 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0