Головна » 2015 » Грудень » 18 » СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

18.12.2015

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

В переддень  великого свята до наших школярів початкової школи у гості завітав Святий Миколай зі своєю свитою – янголами, які у свої святі книги записували добрі справи малюків. Присутні на святі Чортики та Ябеди підбурювали дітей на різні погані витівки й справи, проте учні, долаючи всі конкурсні завдання, довели, що добро врешті-решт перемагає і всі негаразди мусять відступити.

Гарним  обрамленням  свята  стали запальні пісні і танці, які подарували веселий настрій і незабутні враження як учням 7 класу, котрі були організаторами цього дійства, так і всім, хто завітав на це прекрасне зимове свято.

Фото ви можете переглянути у розділі фотографії або за цим посиланням.
Переглядів: 325 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 0.0/0