Головна » 2014 » Квітень » 25 » СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ
СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ

25.04.2014

СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ

На базі нашої школи 24 квітня відбулося методичне об’єднання працівників соціально-психологічних служб шкіл міста Малина. Керувала роботою методист міського відділу освіти Мартинюк Інна Валеріївна. Соціальні педагоги та практичні психологи працювали над актуальною темою сьогодення “Психологічне забезпечення превентивно-профілактичної роботи з дітьми “групи ризику”. Психологічна служба нашої школи підготувала та презентувала присутнім систему роботи навчального закладу з важковиховуваними учнями. Переважна більшість гостей вперше переступили поріг нашої школи, а тому виявили бажання зробити невеличку екскурсію коридорами та класами школи. Педагоги були приємно вражені охайністю приміщень, шкільними стендами та естетичним виглядом класних кімнат. Велике враження також справили картини, майстерно виконані випускниками і традиційно подаровані рідній школі на згадку.

Переглядів: 416 | Додав: direct | Рейтинг: 3.5/2