Головна » 2014 » Вересень » 19 » ПОСВЯТА В ГРОМАДЯНИ КРАЇНИ СОНЯЧНИХ ЗАЙЧИКІВ
ПОСВЯТА В ГРОМАДЯНИ КРАЇНИ СОНЯЧНИХ ЗАЙЧИКІВ

19.09.2014

ПОСВЯТА В ГРОМАДЯНИ КРАЇНИ СОНЯЧНИХ ЗАЙЧИКІВ

Сьогодні учні початкових класів почали свою подорож Країною Сонячних Зайчиків, і першою зупинкою для них стало свято на Великій Квітковій Галявині, де вони знову зустрілися з героями повісті Всеволода Нестайка “В Країні Сонячних Зайчиків” Веснянкою та Сонячним Зайчиком, які нагадали школярам про правила, за якими живуть жителі цієї казкової країни. А для другокласників цей день став особливим, адже, пройшовши всі випробування, здолавши за допомогою учнів 3 та 4 класів Пана Морока та його помічника Агента Страху Бабая, вони стали повноправними громадянами Країни Сонячних Зайчиків.

Переглядів: 454 | Додав: R1ckardo | Рейтинг: 0.0/0