Головна » 2021 » Вересень » 8 » Передвиборча кампанія
Передвиборча кампанія

ПЕРЕДВИБОРЧА КАМПАНІЯ

Як і завжди з початком нового навчального року учні з великим ентузіазмом готові обирати новий склад Учнівської Республіки, яка буде представляти інтереси учнів та покращувати їх шкільне життя.

Бажаючими очолити цього року пост президента школи є  Забродська Дарина (11 клас), Шубан Андрій (10 клас) та Кучеренко Іванна (9 клас). У кожного кандидата є своя програма, з якою вони ознайомили виборців, а ті, в свою чергу, сьогодні мали змогу поспілкуватися й поставити питання кандидатам.

Вже в цю п’ятницю ми зможемо віддати свій голос за фаворита, а на наступному тижні дізнаємося ім’я нового президента. Тому поки що бажаємо нашим кандидатам успіху та вдачі.

Переглядів: 124 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0