11603 м. Малин вул.Городищанська 140, тел.(04133) 51253,e-mail: gorodiche@ukr.net                          http://school6malin.at.ua/

Головна » 2014 » Вересень » 12 » ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
12:34
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

12.09.2014

Кожного другого тижня вересня в Україні відзначається день фізичної культури та спорту. То ж у нашій школі з 08.09. по 12.09.14 пройшов Олімпійський тиждень, протягом якого змагались між собою учнівські колективи 2-11 класів. Серед школярів початкової школи переможцями у “Веселих стартах” стали учні 3 класу. На другому місці учні 4 класу і на третьому- другокласники.

У змаганнях з футболу перше місце вибороли шестикласники. Також команда шостого класу посіла перше місце і в змаганнях з кругової лапти.

Одинадцятий клас став найкращим у змаганнях з настільного тенісу. На другому місці дев’ятий клас і третє місце посіли учні десятого класу. А в одиночних змаганнях перемогли Богданов Андрій (10 клас) та Руденко Дарина (11 клас).

Щиро вітаємо всіх переможців і зичимо нових звершень і перемог.

Переглядів: 360 | Додав: R1ckardo | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.