Головна » 2015 » Березень » 20 » ОГЛЯД ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ.
ОГЛЯД ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ.

19.03.2015

ОГЛЯД ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ

Майбутнє нашої держави – у руках наших обдарувань. Василь Сухомлинський писав: «Творчість відкриває в дитячій душі ті куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів.»

Саме з метою виявлення та розкриття творчих можливостей учнів, сприяння їх подальшому розвитку та популяризації, щорічно проходить конкурс серед шкіл міста «Таланти твої, Малине».

19 березня відбувся огляд художньої самодіяльності у нашій школі, в якому взяли участь учні 2-11 класів. Свою майстерність учні демонстрували у трьох жанрах: вокальний спів, декламатори, театральне мистецтво. Оскільки цьогорічна тематика конкурсу присвячена Україні, тому й пісні, поетичні твори були пронизані патріотизмом, любов’ю та переживаннями за долю неньки-України. Акторська гра учнів 10 класу (уривок із поеми Л.Українки «Бояриня») зворушила серця не лише учнів, присутніх у залі, а й самих членів журі. Втілившись у відомі історичні постаті та літературних героїв, примусили замислитись над долею рідного краю Олексієнко Богдан (8 клас), Андрійчук Дмитро (9 клас), Селех Дмитро (11 клас), Мельниченко Іван (7 клас) та Осадчий Владислав (10 клас), читаючи уривки з історичних  творів.

До найпотаємніших струн глядацької душі доторкнулись Горленко Олена (10 клас), Гриневич Іванна (10клас) та Гуменюк Ірина 11 клас) під час виконання уривку із поеми Т.Г.Шевченка «Великий льох».

Окрасою огляду були пісні, котрі виконувались і сольно, і дуетами, і вокальними групами.

Наостанок голова журі подякувала всім учням та педагогам, які підготували концертні номери і подарували приємні хвилини насолоди.

Переглядів: 451 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 0.0/0