Головна » 2014 » Вересень » 12 » ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

12.09.2014

ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

12.09.14 у нашій школі відбулася важлива подія - вибори президента Учнівської Республіки. Позаду залишилась передвиборча кампанія, і саме сьогодні учні мали нагоду віддати свій голос за того, кому вони довіряють найбільше. Визначитись було нелегко, адже кандидатами на цю відповідальну посаду були учні дійсно достойні цього високого звання, а саме: Осадчий Владислав (10 кл.), Горленко Олена (10 кл.), Гриневич Іванна (10 кл.), Харченко Інна (9 кл.) і Ткач Анастасія (9 кл.).

Право голосу мали учні 5-11 класів та вчителі. З перевагою у три голоси перемогу здобув Осадчий Владислав.

Вітаємо новообраного президента, зичимо йому успіхів у досягненні мети та бажаємо достойно нести це високе звання.

Переглядів: 357 | Додав: R1ckardo | Рейтинг: 0.0/0