Головна » 2021 » Червень » 29 » НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ
НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

29.06.2021

НА ПОРОЗІ  ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

Минулої суботи наша школа нагадала осіннє дерево,  від якого відірвалося дванадцять листочків. Дванадцять юнаків та дівчат зачинили двері у дитинство назавжди й готові зробити крок у вихор дорослого життя.

Позаду всі уроки, всі контрольні, ЗНО. До слова,  серед випускників є срібний медаліст Омельчук Роман. Востаннє у святковому залі присутні милувалися виступом випускників. Всі теплі щирі слова подяки учителям сказані, подарунок школі вручено…Залишається побажати їм зеленої щасливої дороги  у дорослому житті. Успіхів вам, дорогі наші випускники!

Переглядів: 128 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0