Головна » 2015 » Жовтень » 6 » МУЗЕЙ ПИРОГОВО
МУЗЕЙ ПИРОГОВО

05.10.2015

МУЗЕЙ ПИРОГОВО

3 жовтня учні, батьки та вчителі нашої школи відвідали музей національної архітектури та побуту Пирогово у м. Києві. Це неповторний музей під відкритим небом, який зосередив на своїй території декілька областей України.

Пирогово — це своєрідна «машина часу». Ми ніби перенеслися на кілька століть тому, побачили зсередини життя українського народу в XVII — XX століттях, познайомилися із предметами побуту звичайного будинку українця.

Ми побували неначе у живій казці, в якій змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, православні церкви.

Пирогово — це чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва.

Переглядів: 350 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0