Головна » 2017 » Березень » 6 » МІС УКРАЇНОЧКА
МІС УКРАЇНОЧКА

МІС УКРАЇНОЧКА

Сьогодні, напередодні 8 Березня, справжнє свято подарували учням початкової школи восьмикласники, котрі підготували конкурсну програму «Міс україночка» для дівчат 2-4 класів.

Всі учасниці, а їх було вісім, повинні були пройти 6 етапів конкурсу: «Дефіле», «Знайомство», «Творча лабораторія», «Коса – дівоча краса», «Господиня» та «Продовж прислів’я».

Варто відзначити, що протягом свята не довелося нікому сумувати, адже ведучі активно залучали й глядачів, організовуючи різні цікаві веселі конкурси для них. Музичні номери, запальні танці організаторів свята, призи – все це подарувало незабутній гарний настрій. Всі учасниці трималися достойно, а тому кожна одержала певний титул, а міс україночкою стала учениця 3-Б класу Грищенко Анастасія.

Вітаємо Настусю з перемогою і висловлюємо надію, що наша Україна процвітатиме, бо має таких дочок.

Переглядів: 559 | Додав: esi4ka2008 | Рейтинг: 2.0/1