Головна » 2017 » Березень » 21 » МІС ШКОЛИ 2017 ОБРАНО!
МІС ШКОЛИ 2017 ОБРАНО!

МІС ШКОЛИ 2017 ОБРАНО!

Минулої п’ятниці все сяяло у нашій школі від блиску дівочої краси – йшла підготовка до конкурсу «Міс школи 2017».

Хвилювання учасниць, метушня організаторів та ведучих свята, приготування зали і ось, нарешті, під звуки музики й гучні оплески глядачів юнаки вивели на сцену красунь-конкурсанток. А цього року за звання першої дівчини школи боролися: Швидка Валерія (8 кл.), Тищенко Тетяна (8 клас), Огороднік Дар’я (9 клас), Сотніченко Наталія (10 клас) та Мороз Аліна (11 клас).

Дівчата повинні були виявити свої здібності у таких конкурсах: «Дефіле та знайомство», «Інтелект», конкурс фотографій «Моє життя прекрасне!», «Світ української моди», «Майстриня карвінгу» та «Мій талант».

Всі учасниці були яскраві, креативні, неперевершені, а тому кожна отримала певний титул і подарунок. А головний титул «Міс школи 2017» і діадему журі, до речі, у складі якого були виключно чоловіки, віддало випускниці Мороз Аліні.

Вітаємо всіх наших учасниць, нехай не в’яне ніколи ваша юна краса!

Переглядів: 283 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 5.0/1