Головна » 2015 » Березень » 16 » МІС ШКОЛИ – 2015.
МІС ШКОЛИ – 2015.

16.03.2015

МІС ШКОЛИ – 2015

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

13 березня  в школі відбувся конкурс краси та грації «Міс школи-2015»,  в якому взяли участь найвродливіші, найталановитіші, найсміливіші дівчата - учениці 8, 9, 10 та 11 класів.

Цьогоріч програма складалася із таких конкурсів: «Ось така я!»,  де кожна учасниця повинна була за 2-3 хвилини коротко представити себе. Оцінювалася їх чарівність, різноплановість захоплень, уміння «подати» себе.

У конкурсі  «Світ моїх захоплень»  кожна конкурсантка мала у повній мірі розкрити свої таланти. Ігнатенко Євгенія декламувала вірш, Гуменюк Ірина виконала пісню, Пампура Анна разом з молодшими школярами затанцювали танок, Крента Тетяна провела майстер-клас з виготовлення квітів з гофрованого паперу. У конкурсі «Живи стильно – живи мобільно», дівчата продемонстрували наскільки вони компетентні у галузі сучасного мобільного життя.

Родзинкою вечора став новий захоплюючий конкурс «Мода в умовах кризи», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, винахідливість і власноруч виготовити вбрання з мінімальними затратами.

Свято закінчилося оголошенням титулів і врученням подарунків.

«Міс школи 2015»  стала Гуменюк Ірина (11 клас).

Титул «Міс глядацьких симпатій» отримала Крента Тетяна  (10 клас).

Титул «Міс посмішка» виборола Пампура Анна  ( 9клас).

Титул «Міс чарівність» здобула Ігнатенко Євгенія ( 8 клас).

Вітаємо!!!

Переглядів: 499 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 0.0/0