Головна » 2021 » Вересень » 2 » ЛУНАЄ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК
ЛУНАЄ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

ЛУНАЄ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Літо промайнуло надто швидко.

І ось знову на подвір’ї школи зібрались вчителі, учні та їх батьки, що з тим самим трепетом в серці радіють новому навчальному року. Помітний смуток в очах одинадцятикласників, що поволі розуміють - це їх останній рік. Вони створили «капсулу часу» з їх надіями, мріями та бажанням, та відкриють її на випуску, щоб зрозуміти: чи все збулося.

Першокласники з радістю  очікують на перший дзвоник, що пролунає для них. Привітати учнів та педагогічний колектив школи прийшли почесні гості з ТОВ «ЮНІГРАН». Вони вручили першокласникам подарунки і привітали з новим навчальним роком.

Традиційно, в кінці пролунав перший дзвоник і радісно покликав учнів до класу на перший в цьому році урок.

Переглядів: 119 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0