Головна » 2021 » Листопад » 11 » КТС «МАКУЛАТУРИНГ»
КТС «МАКУЛАТУРИНГ»

КТС «МАКУЛАТУРИНГ»

Доброю традицією у нашому навчальному закладі є щорічний збір макулатури, та не лише доброю, а й корисною. Адже за розрахунками кожні 60 кілограмів паперу рятують від сокири та пилки одне 30-річне дерево. Тож всі учні, вчителі, батьки активно долучилися до цієї благородної справи.

Сьогодні були підведені підсумки та нагороджені Дипломами, подяками та цінними подарунками  найактивніші учні та класні колективи. ІІІ місце посіли учні 8 класу, на другому місці шестикласники і переможцями стали учні 2 класу.

У індивідуальному рейтингу відзначено Михайленка Захара (2 клас), Марченка Артура (2 клас), Пруса Назара (6 клас) та Зайдліча Ярослава ( 10 клас).

Тож є надія на те, що спільними зусиллями ми зможемо зробити все, аби й для наступних поколінь шуміли ліси, текли джерела та цвіли квіти.

Переглядів: 107 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0