Головна » 2015 » Березень » 20 » «КЕНГУРУ» СКЛИКАЄ ДРУЗІВ.
«КЕНГУРУ» СКЛИКАЄ ДРУЗІВ.

19.03.2015

«КЕНГУРУ» СКЛИКАЄ ДРУЗІВ

Математика – цариця всіх наук, її улюбленицею є істина, а простота й безперечність – убранням. Чиста математика незмірно вища від усіх своїх застосувань і тому вона дуже приваблива. Мова математики не має кордонів. Напевне, тому і народився такий чудовий конкурс-гра під назвою «Кенгуру без кордонів».

Конкурс  приваблює  школярів  своєю  нестандартністю і дозволяє  брати  участь  усім  бажаючим. Причому  виграють  не тільки  переможці, але  й  учасники, оскільки конкурс  не  залишає без  уваги жодного  з  них, як початківців, так  і  дуже  досвідчених   учасників, які вже  не  один рік  беруть   участь у  конкурсі або  стають  переможцями.

В цьому році міжнародний конкурс «Кенгуру» відбувся 19 березня. 32 учня нашої школи одночасно сіли за парти разом з учнями всієї України, щоб не просто розв,язати математичні завдання, а вирушити в яскравий світ «Кенгуру». Результати чекаємо на кінець навчального року.

Переглядів: 374 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 0.0/0