Головна » 2021 » Вересень » 29 » ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Залишилися позаду пристрасті передвиборчої кампанії і сьогодні на урочистій лінійці новообраний президент Забродська Дарина, яка перемогла у виборах з відривом у 10 голосів, на конституції Учнівської Республіки склала урочисту присягу та, користуючись нагодою, представила кабінет міністрів:

• Прем’єр-міністр – Шубан Андрій;
  • міністр навчально-пізнавальної діяльності – Видиш Вероніка , помічник – Матвеєва Анна;
  • міністр культури  - Мороз Анастасія , помічник – Ковальчук Юлія;
  • міністр зв’язків з громадськістю – Тишкевич Вікторія  , помічник – Садун Каріна;
  •  міністр внутрішніх справ – Кучеренко Іванна   , помічник – Ревчук Дарія
  • міністр спорту та охорони здоров’я – Зайдліч Ярослав   , помічник – Терещенко Дарина;
  • міністр суспільно корисної діяльності – Хандрика Ірина   , помічник – Тищенко Божена.

Також президент представив старостат:

5-кл. – Тонконог Дарина, 6 кл.  – Маційчук Катерина , 7 кл. – Свинцицька Аліна, 8 кл.-  Гальченко Олександра, 9 кл. – Сташенко Дмитрій, 10 кл. – Тишкевич Вікторія,11 кл.- Лісовський Віктор.

Бажаємо всім енергії, успіху та творчості й сподіваємося на плідну працю.

Переглядів: 123 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0