Головна » 2015 » Вересень » 16 » ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

16.09.2015

ІНАВГУРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Сьогодні день в нашій школі розпочався з урочистої церемонії. На шкільному подвір’ї вишикувалися учні 5-11 класів на інавгурацію президента Учнівської Республіки і представлення Кабінету Міністрів та Старостату.

Настрій панував піднесений. Раділи і пишалися ті, хто, здолавши конкуренцію, виборов право очолювати міністерства та виконувати обов’язки старости класу і, напевне, трішки жалкували ті, кому не пощастило в цьому році стати керманичами шкільної долі.

Тож на Конституції Учнівської Республіки склав присягу і став президентом нашої школи учень 9 класу Олексієнко Богдан. А ось імена учнів, яких впевнено можна назвати нашою гордістю, ті, що керуватимуть роботою міністерств:

- прем’єр-міністр — Осадчий Владислав (11 клас)

- міністр навчально-пізнавальної діяльності — Гриневич Іванна (11 клас),

помічник — Огороднік Дар’я (8 клас)

- міністр зв’язків з громадськістю — Ігнатенко Євгенія (9 клас),

помічник — Лиман Ольга (9 клас)

- міністр культури — Черняк Дмитро (9 клас), помічник — Мельниченко Іван (8 клас)

- міністр внутрішніх справ — Сотніченко Наталія (9 клас), помічник — Видиш Анна (8 клас)

- міністр спорту та охорони здоров’я — Богданов Андрій (11 клас),

помічник — Андрійчук Дмитро (10 клас)

- міністр суспільно-корисної діяльності — Пампура Анна (10 клас),

помічник — Хиля Марина (8 клас).

Старости класу:

- Забродська Дарина —5 клас

- Сотніченко Дарина — 6 клас

- Огороднік Дар’я — 8 клас

- Лісовська Тетяна — 9 клас

- Пампура Анна — 10 клас

- Горленко Олена — 11 клас.

Усіх вітаємо, бажаємо творчості, взаємоповаги, енергії та  успіхів у праці.

Переглядів: 336 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0