Головна » 2015 » Лютий » 20 » І ЕТАП ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
І ЕТАП ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
           20.02.2015
           І ЕТАП ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА

На базі Центру дитячої та юнацької творчості пройшов І етап міської виставки– конкурсу в напрямку «Декоративно-прикладне мистецтво - 2015». Учні нашої школи були активними учасниками конкурсу. На розгляд журі свої вишукані, майстерно виконані роботи представили:  Хандрика  Ірина(2кл.), Мороз Яна (3кл.), Горбачов Олег (3 кл.), Забродська Дарина (4кл.), Білявський Микола (5 кл), Омельчук Роман (5 кл), Мельник Давид (5 кл.), Ісанко Валерій (5кл.). Нікого не залишило байдужим «Кавове деревце» Мороз Яни і дівчинка зайняла І місце у напрямку «Вироби з природного матеріалу». У напрямку «Ліплення» найкращою стала композиція «Казка» Горбачова Олега і принесла учневі І місце. Маємо призерів і в напрямку «Вироби з паперу». «Листівка мамі» Хандрики Ірини принесла їй ІІ місце, а «Квіти рідного краю» Забродської Дарини подарували дівчинці ІІІ місце у цій номінації. Ми щиро вітаємо переможців та зичимо нових творчих успіхів.
Переглядів: 310 | Додав: R1ckardo | Рейтинг: 4.0/2