Головна » 2015 » Травень » 25 » ЕКСКУРСІЯ ДО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ
ЕКСКУРСІЯ ДО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

20.05.2015

ЕКСКУРСІЯ ДО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

20 травня 2015 року учні 3 та 4 класів разом із класними керівниками Сльозко Т.М. і Гаврилюк Т.В. провели екскурсію до Малинського лісотехнічного коледжу.

Біля входу їх радо зустріли студенти-екскурсоводи. Перше, що вразило дітей, була краса весняного пейзажу і чистота території.

Під час екскурсії всі дізналися багато нового й цікавого про історію коледжу, побували у тренажерному залі спортивного комплексу, на стадіоні; пройшлися екологічною стежинкою парку. Та  найбільше позитивних вражень отримали діти під час відвідування  музею М.Миклухо-Маклая. Цікава розповідь екскурсоводів, дивна мелодія різних звуків не залишили байдужими жодної дитячої душі.

Після завершення екскурсії стомлені, але емоційно збуджені екскурсанти поверталися додому

Переглядів: 316 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0