Головна » 2015 » Квітень » 27 » “ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ”
“ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ”

27.04.2015

“ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ”

26 квітня  виповнилося 29 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС- стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

27 квітня учні нашої школи зібралися на урочисту лінійку, яку підготували учні 9 класу на чолі зі своїм класним керівником, щоб ще раз нагадати про ті страшні події та їх згубні наслідки для всього живого, щоб вшанувати пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за те, щоб вижили інші, вижили діти.

Андрійчук Дмитро, Мороз Аліна, Пампура Анна та Марченко Олександр декламуванням віршів і читанням прози зворушували серця і змушували хвилюватися всіх, хто був присутній в залі.

Нехай Дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.

Переглядів: 325 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0