Головна » 2021 » Вересень » 25 » ДЕНЬ МИРУ
ДЕНЬ МИРУ

ДЕНЬ МИРУ

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди цього свята в школі пройшла акція: "Що для мене означає "мир"?". Діти прикріплювали до фону долоньки з відповідями, та обмінювались надіями про світле мирне майбутнє!

Всім миру!
Переглядів: 125 | Додав: Vidish | Рейтинг: 0.0/0