Головна » 2014 » Квітень » 25 » ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

25.05.2014

ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Лунає дзвін. Болем за нашу землю, тривогою за майбутнє життя наповнені його звуки. Та найгіркішими нотами звучать у ньому голоси Чорнобиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. 25 квітня у нашій школі теж пролунав такий дзвін. Учні 9 класу підготували й провели лінійку, на якій згадали імена тих, хто заснув вічним сном, рятуючи станцію і людей, не думаючи про своє життя. Дев’ятикласники запалили поминальні свічки – свічки надії на те, що така трагедія більше не повториться. Тож робімо все, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин!.

Переглядів: 444 | Додав: direct | Рейтинг: 5.0/1