Головна » 2014 » Вересень » 12 » БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ"
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ"

12.09.2014

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ"

На днях пройшла благодійна акція ініційована дитячими організаціями Дніпропетровської області "Сонячний світ" та "Допоможемо дітям" з надання гуманітарної допомоги дітям із зони проведення антитерористичної операції.

Нам приємно констатувати, що педагогічний колектив, учні нашої школи та батьківська громадськість не залишились байдужими, а проявили милосердя і активно долучились до акції. У результаті було зібрано 1320 гривень та продукти харчування (картопля, гречка, рис, макаронні вироби, консерви, олія тощо), а також засоби особистої гігієни, канцтовари, миючі засоби та інше.

Дякуємо всім, хто не стояв осторонь, а вніс свій внесок у цю благородну справу.

Переглядів: 366 | Додав: R1ckardo | Рейтинг: 0.0/0