Головна » 2015 » Березень » 6 » 8 БЕРЕЗНЯ
8 БЕРЕЗНЯ

08.03.2015

8 БЕРЕЗНЯ

Наближається 8 Березня — день, в який представники сильної  половини людства згадують про тих, хто поряд з ними прожив  рік і наповнив їх життя особливим змістом. День, коли на хвилинку відкинувши напругу буднів і сотні невирішених проблем, прекрасна половина людства може дозволити собі розслабитись і відчути себе просто жінкою.

Президент Учнівської Республіки Осадчий Владислав, міністр навчально-пізнавальної діяльності Андрійчук Дмитро, міністр спорту Богданов Андрій та Черняк Дмитро від імені сильної статі нашої школи привітали вчителів з наступаючим святом теплими щирими словами та солодким подарунком, зробленим власноруч. Хлопці кожного класу підготували своїм однокласницям святковий сюрприз та гарний настрій.

Переглядів: 343 | Додав: Вч_математики | Рейтинг: 5.0/1