» Новини ()

30.11.2015

ШКІЛЬНИЙ ЗОРЕПАД

Минулої п’ятниці вчителі, учні та батьки стали свідками прекрасного дійства- церемонії нагородження переможців конкурсу «Таланти твої, школо!». Протягом листопада учні школи змагалися  в таких номінаціях: гра на музичних інструментах, кулінари, художники, декламатори, поети та прозаїки, декоративно-прикладне мистецтво, фотографи, солісти та вокальні групи, театральне мистецтво.  Протягом місяця учні демонстрували свої вміння та здібності, свій талант. Роботи вражали своєю креативністю, вишуканістю, неповторною красою. І ось, нарешті, було оголошено та нагороджено найкращих, найактивніших уч ... Читати далі »

Переглядів: 380 | Додав: Вч_математики | Дата: 02.12.2015