» Новини ()

30.04.2015

ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ'Я ТА ПЛАНУВАННЯ СІМ'Ї

Юнацький вік - прекрасна пора в житті людини, а ще це період завершення фізичного й психічного дозрівання, соціальної готовності до суспільно корисної продуктивної праці та громадянської відповідальності. Старші школярі в цей період отримують певну підготовку в галузі психології та етики сімейного життя.
  30 квітня для дівчат і юнаків 10-11 класів було проведено "Інтерактивне заняття з питань репродуктивного здоров'я та планування сім'ї". З учнями вели діалог лікарі загальної практики - сімейної медицини Сотничук Юрій Мирославович, Захарчук Альона Миколаївна та психолог Черниш Людмила Антонівна.
  Старшокласники отримали пізнавальну інформацію про природні й психологічні аспекти пл ... Читати далі »

Переглядів: 333 | Додав: Вч_математики | Дата: 05.05.2015