» Новини ()

09.02.2015

КТС “У СВІТІ ПРОФЕСІЙ”

Гадаю, всі погодяться з тим, що вибір професії — це друге народження людини. Від того, наскільки ти влучно обереш свій життєвий шлях, залежатиме, яке місце ти посідатимеш у суспільстві. Саме з метою формування позитивного ставлення до професій, до людей праці та ознайомлення дітей з ринком професій у сучасному світі, в нашій школі 06.02. в рамках місячника професійного виховання відбулося “Свято професій” для учнів 2-4 класів. Варто відмітити, що підготували та провели свято самі четвертокласники. Веселі змістовні конкурси, в яких залюбки брали участь всі учні, яскрава наочність, музичне оформлення свята допомогли дітям розширити знання про існуючі професії, сприяли розвитку пізнавальної активності, творчих ... Читати далі »

Переглядів: 578 | Додав: R1ckardo | Дата: 09.02.2015